V Międzynarodowa Konferencja Naukowa Badania w Dydaktykach Przedmiotów Przyrodniczych i jub

2012-07-09

Materiały z kolejnej V. Międzynarodowej Konferencji Naukowej Badania w Dydaktykach Przedmiotów Przyrodniczych (DidSci), która odbyła się w dniach 27-29 czerwca 2012 roku w Uniwersytecie Pedagogicznym, są dostępne bez ograniczeń w Pedagogicznej Bibliotece Cyfrowej: 5th International Conference on Research in Didactics of the Sciences : books of abstracts : Pedagogical University of Kraków, Kraków, 2012 June 27-29. Konferencja naukowa połączona była tym razem z jubileuszem 50-lecia pracy dydaktycznej i 45-lecia pracy naukowej profesora Jana Rajmunda Paśko. Działalność naukową i pozanaukową profesora możemy prześledzić w jubileuszowej publikacji: Jan Rajmund Paśko : naukowiec, dydaktyk, pasjonat autorstwa Marty Mamicy i Małgorzaty Nodzyńskiej, również dostępnej bez ograniczeń w Pedagogicznej Bibliotece Cyfrowej.

Dorota Witczak, 9 lipca 2012 r.