Nowa kolekcja w PBC - Konspekt

2013-12-17

W wyniku nawiązanej współpracy z Redakcją kwartalnika Konspekt : pisma Uniwersytetu Pedagogicznego archiwalne numery za lata 2009-2011 będą systematycznie ukazywać się w Pedagogicznej Bibliotece Cyfrowej. Pierwszy numer Konspektu został wydany w grudniu 1999, gdy dokonywała się zmiana nazwy Wyższej Szkoły Pedagogicznej na Akademię Pedagogiczną. Konspekt jest dokumentacją historii i bieżących wydarzeń z życia Uczelni, na jego łamach publikowane są artykuły naukowe, popularnonaukowe, poezja i proza. Aktualne, drukowane numery Konspektu są dostępne w sprzedaży w salonach Empik na terenie całej Polski, natomiast archiwalne egzemplarze udostępniono Czytelnikom Pedagogicznej Biblioteki Cyfrowej bez ograniczeń.

Dorota Witczak, 17 grudnia 2013 r.