Materiały z konferencji DidSci oraz ECRICE dostępne w Pedagogicznej Bibliotece Cyfrowej

2010-12-04

Materiały z 4. Międzynarodowej Konferencji Naukowej Badania w Dydaktykach Przedmiotów Przyrodniczych - 4th International Conference on Research in Didactics of the Sciences (DidSci) oraz 10th European Conference on Research in Chemical Education (ECRICE), które odbyły się w lipcu 2010 r. w Uniwersytecie Pedagogicznym, są dostępne bez ograniczeń w Pedagogicznej Bibliotece Cyfrowej.

Dzięki współpracy z organizatorami towarzyszące obu konferencjom książki abstraktów: 4th International Conference on Research in Didactics of the Sciences : books of abstracts : Pedagogical University of Kraków, Kraków, 2010 July 07-09 oraz 10th European Conference on research in Chemistry education : books of abstracts : Pedagogical University of Kraków, Kraków, 2010 July 04-07 zostały bez ograniczeń udostępnione w Pedagogicznej Bibliotece Cyfrowej. Uczestnicy obu konferencji podpisali przygotowane oświadczenia, w których wyrazili zgodę na publikację materiałów w PBC.

Dorota Witczak, 4 grudnia 2010 r.