Title:

Sprawozdanie Dyrekcyi c. k. wyższego gimnazyum realnego imienia Franciszka Józefa w Drohobyczu za rok szkolny 1886

Other title:

Sprawozdanie Dyrekcji c. k. wyższego gimnazjum realnego imienia Franciszka Józefa w Drohobyczu za rok szkolny 1886 ; Porównanie organizacyi dzisiejszych gimnazyów austryackich pod względem pedagogicznym i dydaktycznym z gimnazyami w Polsce przez Komisyą edukacyjną zaprowadzonymi (dalszy ciąg i zakończenie rozprawy z r. 1885) ; Porównanie organizacji dzisiejszych gimnazjów austriackich pod względem pedagogicznym i dydaktycznym z gimnazjami w Polsce przez Komisję edukacyjną zaprowadzonymi (dalszy ciąg i zakończenie rozprawy z r. 1885)

Creator:

Biesiadzki, Wojciech (1842-1923)

Contributor:

Wagilewicz, Michał

Subject and Keywords:

Gimnazjum im. Franciszka Józefa (Drohobycz) ; gimnazja ; historia szkolnictwa ; Drohobycz (Ukraina) ; 19 w. ; sprawozdania szkolne ; Komisja Edukacji Narodowej - historia ; szkoły średnie - Polska - 18 w. ; szkoły średnie - Austria - 18 w.

Description:

Zawiera: Porównanie organizacyi dzisiejszych gimnazyów austryackich pod względem pedagogicznym i dydaktycznym z gimnazyami w Polsce przez Komisyą edukacyjną zaprowadzonymi (dalszy ciąg i zakończenie rozprawy z r. 1885) / przez Michała Wagilewicza

Publisher:

Nakładem Funduszu Naukowego ; Drukarnia J. Czaińskiego (Gródek)

Publication place:

Gródek

Date:

1886

Resource Type:

sprawozdanie szkolne

Format:

application/pdf

Call number:

Spr. 35

Language:

pol ; ukr ; ger

Original in:

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

×

Citation

Citation style: